Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Dejko wyrzucona za skandal na służbowym wyjeździe w Hiszpanii

Utworzony przez dominika, 27 października 2009 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Gość napisał:
niech sie odezwą te dzieci które dzięki pani dyrektor znalazły rodzinę, niech się odezwa te osoby które dzięki pani dyrektor podwyższyć wykształcenie, niech się odezwą ludzie którzy dzięki tej osobie znależli wsparcie. emocje związane z tym że łatwo nam napadać na innych w internecie to nie tylko prawda. nie musiała tego robić. Kariera nie polega na 12 godzinnym siedzeniu w pracy a tak było w przypadku tej pani. Ktoś może wydawać się butny ale trzeba poznać , poznac jego intencje by sprawiedliwie ocenić. Szkoda pani Asiu szkoda.
Tak sobie czytam te wszystkie posty i narzuca mi się pewna myśl. Skoro pani D. i wyłącznie ona sama zrobiła tyle dla Powiatu Łęczyńskiego. To czy w PCPR pracuje sama? Czy wszystkie sprawy od początku do końca (również te z dziećmi …) jak widać wyżej załatwiała sama? Szczerze wątpię, myślę że to zasługa raczej pracowników a nie samej pani dyrektor. Z reszta znam panią D. osobiście i myślę że dość dobrze. I zawsze byłem traktowany w sposób poniżający. A nie pracuje z nią w PCPR ani w Starostwie ani innej podległej placówce. Pokręciłem się w okuł tej sprawy i DUŻO SIĘ DOWIEDZIAŁEM Z OBU STRON BARYKADY. I MUSZE POWIEDZIEC, GRATULUJE STAROSTWU A SZCZEGULNIE GRATULUJĘ, PRACOWNIKOM PCPR ZA ODWAGE. ŻE WKOŃCU KTOŚ SIĘ PRZEŁAMAŁ I ZAKOŃCZYŁ TĘ FARSĘ. Szkoda tylko Męża pani D. dobry człowiek. A ona zabiera swojego przyjaciela (Pana na wycieczkę do Hiszpanii. Żałosne!!!. PS. Może ta sprawa poruszy takie osoby jak pani D. i utemperuje ich podejście do ludzi. A i z tego co się dowiedziałem pani D. miała rozmowę zanim ją zwolniono sama wybrała gorszą opcje. GRATULACJE ZA ODWAGE MALUCZKICH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST ZNISZCZYĆ WSZYSTKICH , KTÓRZY SĄ INNI NIŻ JA. TO PRAWDZIWE. OPLUĆ NIE PATRZĄC NA FAKTY A POTEM ZŁOŻYĆ RĘCE I UKLĘKNĄĆ PRZED OBRAZEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać w Łęcznej potrzebny był skanadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajo napisał:
Jak widać w Łęcznej potrzebny był skanadal
tylko komu to wyjdzie na dobre , pani d - nie bo już zwolniona |chyba jedna ma wygraną bo zarzuty słabe| Starostwu - nie bo okazał się jego nepotyzm. mleko się wylało i wszyscy stracili lub stracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suzana napisał:
tylko komu to wyjdzie na dobre , pani d - nie bo już zwolniona |chyba jedna ma wygraną bo zarzuty słabe| Starostwu - nie bo okazał się jego nepotyzm. mleko się wylało i wszyscy stracili lub stracą
Wszyscy coś stracą to fakt, ale z czasem wyjdzie to tylko na dobre dla Powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NIKT NIE ATAKOWAŁ JAK STAŁA , DLACZEGO , KOPIE SIE JAK JUŻ KTOŚ LEŻY. TO JUŻ NICZEGO NIE ZMIENI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z tymi , którzy piszą , że są w naszym mieście gorsze przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęcz napisał:
Zgadzam sie z tymi , którzy piszą , że są w naszym mieście gorsze przekręty.
I widzisz to jest najśmieszniejsze że są gorsze przekręty w Łęcznej (mniemam że znasz je skoro tak piszesz) i jak każdy nic z tym nie zrobisz a masz tyle do powiedzenia. A tu był ,,problem” i został rozwiązany. Nasze społeczeństwo to farsa zamiast zająć się tym to gadają ,, WIEM O PRZEKRETACH WIEKSZYCH ALE NIE POWIEM” troszkę to dziecinne nie uważacie? Jak bym był na forum dla 10latków. Nie chce nikogo urazić ale no takie teksty ludzi dorosłych no są nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6702B3 napisał:
DLACZEGO NIKT NIE ATAKOWAŁ JAK STAŁA , DLACZEGO , KOPIE SIE JAK JUŻ KTOŚ LEŻY. TO JUŻ NICZEGO NIE ZMIENI.
Kto tu kogo atakował? Chyba nie masz człowieku pojęcia nad kim się litujesz i rozczulasz! Tylko niestety żadne skargi i prośby o interwencję nawet u starosty i wyżej nie skutkowały pomimo, że uzbierało się ich bardzo wiele. A dlaczego? Bo jakaś wyższa siła stała za tym szatanem i do tej pory nikt nie był w stanie nic zrobić. Trzeba jeszcze dotrzeć do tych, którzy pomimo skarg i krzyku o pomoc nie reagowali i trzymali z tym potworem. Jak można było na takim stanowisku trzymać potwora, który znęcał się nad niepełnosprawnymi ludźmi od tylu lat. Należy chylić czoła przed tymi, którzy wreszcie zdemaskowali prawdziwe oblicze tego czegoś, bo nie zasługuje na miano ani kobiety ani człowieka. Nareszcie ludzka krzywda i to ludzi tak bardzo pokrzywdzonych przez los wyszła jej bokiem. Ciekawe tylko, czy jej wszyskie machloje i nadużycia, prywata itp też ujrzą światło dzienne? Czy praca na kilku etatach w tych samych godzinach pracy nie zainteresuje nikogo, bo jak mi wiadomo jest to przestępstwo. Jak , by tak pogrzebać to nieźle, by to łajno śmierdziało. Jak widać Bóg sprawiedliwy i nareszcie tylu ludzi odetchnie z ulgą. mam nadzieję, że ktoś mądry zastanowi się nad wyborem odpowiedniego człowieka na to tak ważne stanowisko. Ludzie a może dajmy na wspólna mszę do kościoła, bo Bóg nas przecież wysłuchał i poprośmy o dar człowieka, który kocha innych ludzi i chce im pomagać nie szkodzić, o dar dyrektora, który wie co to miłosierdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto tu kogo atakował? Chyba nie masz człowieku pojęcia nad kim się litujesz i rozczulasz! Tylko niestety żadne skargi i prośby o interwencję nawet u starosty i wyżej nie skutkowały pomimo, że uzbierało się ich bardzo wiele. A dlaczego? Bo jakaś wyższa siła stała za tym szatanem i do tej pory nikt nie był w stanie nic zrobić. Trzeba jeszcze dotrzeć do tych, którzy pomimo skarg i krzyku o pomoc nie reagowali i trzymali z tym potworem. Jak można było na takim stanowisku trzymać potwora, który znęcał się nad niepełnosprawnymi ludźmi od tylu lat. Należy chylić czoła przed tymi, którzy wreszcie zdemaskowali prawdziwe oblicze tego czegoś, bo nie zasługuje na miano ani kobiety ani człowieka. Nareszcie ludzka krzywda i to ludzi tak bardzo pokrzywdzonych przez los wyszła jej bokiem. Ciekawe tylko, czy jej wszyskie machloje i nadużycia, prywata itp też ujrzą światło dzienne? Czy praca na kilku etatach w tych samych godzinach pracy nie zainteresuje nikogo, bo jak mi wiadomo jest to przestępstwo. Jak , by tak pogrzebać to nieźle, by to łajno śmierdziało. Jak widać Bóg sprawiedliwy i nareszcie tylu ludzi odetchnie z ulgą. mam nadzieję, że ktoś mądry zastanowi się nad wyborem odpowiedniego człowieka na to tak ważne stanowisko. Ludzie a może dajmy na wspólna mszę do kościoła, bo Bóg nas przecież wysłuchał i poprośmy o dar człowieka, który kocha innych ludzi i chce im pomagać nie szkodzić, o dar dyrektora, który wie co to miłosierdzie.
Do szatana jej jeszcze dużo brakuje i jak dla mnie jest człowiekiem. Jednak z resztą opinii się zgodzę. Na tą panią wpłynęło wiele skarg. Nie skutkowały do czasu, jak widać. I z tą mszą to dobry pomysł. Żeby się znalazł dobry następca który będzie szanował ludzi i osoby potrzebujące pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realne spojrzenie napisał:
Panie Starosto, Szanowny Zarządzie Powiatu nieznajomość prawa szkodzi, nieznajomość zastosowania nie pisanych reguł, zachowania się odpowiednio i postępowania także. Od kiedy zwalnia się dyscyplinarnie osobę, która nie miała wcześniej upomnienia czy nagany bez uwzględnienia niewątpliwych zasług dla Powiatu, w tworzenie infrastruktury? Gdzie jest to racjonalne wyważenie za i przeciw? To dzięki Pani Joannie Dejko, Jej uporowi, dążeniu do celu, poświęcaniu dość często czasu prywatnego na cele służbowe udało się zrealizować powstanie Ośrodka INterwecji Kryzysowej w Kijanach czy Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Kijanach, Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej, realizować projekty UE. Ekipo rządząca Powiatem co Wy zbudowaliście? Rozumiem, ................ z tego co się orientuje dokończyliście budowę szpitala. Powodzenia Pani Dyrektor
jaki czas prywatny na cele służbowe? To chyba napisała sama o sobie, bo nie ma w Łęcznej ani w okolicach kogoś kto by pisał takie głupoty wiedząc że pracowała przez wiele lat na kilku etatach i to o dziwo w tym samym czasie. Co robiła dobrego? gnębiła ludzi i to niepełnosprawnych a miejsce pracy traktowała jak własny folwark to skandal że tak długo i bezkarnie to trwało. teraz dopiero jak dobiorą się do d... to dopiero będzie skandal o jakim się Łęcznej nie śniło!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosss ! napisał:
,,Oni"-sorki jesteście żle poinformowani. Mąz Pani Dejko-zapamiętajcie -Pani(Ona wiecej zrobiła dla nas-całego Powiatu niż my )przez duże -P-ma wykształcenie kierunkowe z tego co mi wiadomo ,a ponadto zatrudniła go dyrektor placówki w ,której pracuje ,a nie Pani Dejko.To rozumię,ze taka mała niewiedza z Waszej strony.Myślicie,ze poczytna-wcale nie ! Jesteście żałośni i wysoce niesprawiedliwi-mam nadzieję,że Wasz Bóg wam wybaczy ! Pozdrawiam mieszkaniec Łęcznej
Ja myślę ,że to napisał Dejko, ale czy on wie, że machloje jego żony zostaną ukarane i to srogo właśnie przez Boga.A jak się nie wie Kim jest Bóg to lepiej niech nie pisze takich głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy wszyscy sobie spokój . Nie sądźmy abyśmy nie byli sądzeni. Był król, niech żyje król. A skoro dak źle się działo to dlaczego reakcja pracowników przyszła tak póżno . To pisanie i tak nic nie da, a podnosimy sobie wszyscy adrenalinę i po co ? Przecież myślę że jesteśmy dorośli a nie dzieci, jak nam się krzywda działa , to dlaczego nic z tym nie robiliśmy ?????????? Nie mogliśmy? nie wypadało? Czy nas nie chciano słuchać ? to zmienia postać rzeczy !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj dniu spokojny. A my wszyscy podajmy sobie ręcę. W narodzie siła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. męża Pani dyrektor 2. córki Pana Sekretarza Radko 3.syna i synowej Pana Grzesiuka ------------ 4.córka gańskiego 5. córka Pani Płoszaj może ktoś jeszcze? To pokazuje co przyświecało inicjatorom tych przybytków Dejkowej, dlaczego wszyscy taki stan rzeczy tolerowali, to była zwykła SYNEKURA dla oficjeli naszego powiatu (Synekura (łac. sine cura = bez troski) dobrze płatne stanowisko nie wymagające pracy) jaki ma mandat moralny centrum aktywizacji zawodowej skoro ci co tam pracują są rodzinnie powiązani z władzą dobrze się stało że Niwiński przewietrzył trochę układy, moim zdaniem bedzie podobna szopka jak ze sprawą kosiarski/blicharski z zaangażowanie mediów, dlatego wytrwałości Panie Starosto skoro sie powiedziało A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są jeszcze takie jednostki jak Powiatowy Wydział Komunikacji i Wydział Budownictwa tam czystka tęz by się przydała, niech Pan zrozumie Panie Niwiński że wymina kadry w tych instytucjach może Panu tylko zwiekszyć poparcie w wyborach bedzie to jasny syganał że władza jest dla ludzi a nie odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytuję " wyjazd z grupą niepełnosprawnych" proszę redakcję o podanie ilości osób niepełnosprawnych będących uczestnikami tegoż szkolenia zagranicznego w języku angielskim. Jestem osobą niepełnosprawną i z tego co wiem to była następna wycieczka kadry a nie żadnych osób niepełnosprawnych !!! osoby niepełnosprawne nie brały w tym udziału . No cóż czytając dale redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść hmm ciekawe ........ bez komentarza ale o podanie ilości osób niepełnosprawnych oczekuję i zobowiązuję redakcję o sprostowanie ponieważ okaże się wkródce że i we Włoszech też doszkalają się osoby niepełnosprawne pytanie teraz czy szkolenia będę w języku włoskim angielskim a może chińskim Z niecierpliwością czekam na wyszkoloną kadrę ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko to jest jakiś banał ... nie rozumiem jak można zwolnic dyscyplinarnie osobę która tak dużo zrobiła dla powiatu, oraz dla ludzi. Moim zdaniem była nie wygodna i została zwolniona tylko po to aby zwolnic miejsce dla kogoś z rodziny starosty, bo przecież wszędzie trzeba mieć swoich ludzi bo w dzisiejszych czasach to inaczej się nie da !!! Mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni ze skutkiem pozytywnym dla Pani Dejko i ktoś odpowie za ten czyn, własną posadą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wy wszyscy ludzie nie wiecie co piszecie plynie z was jad najlepiej widziec cudze bledy bo to najlatwiej a wszyscy jestesmy tak czysci ze sie w glowie nie miesci mysle ze czas spojrzec na siebie i na to co dobrego my zrobilismy w zyciu moze ci co piszą takie brednie ze nic nie zrobila Pani D powinni sie zastanowic czy nie lepiej byloby im sie nie narodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że nasz Pan Starosta jest człowiekiem, który widzi drugiego człowieka wiadomym jest od dawna a szczególnie ludzi których los zmusił do odwiedzania takiej instytucji jak Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. w tej instytucji gdzie sama nazwa mówi ludzie potrzebujący pomocy oprócz wsparcia finansowego na potrzebny im sprzęt winni zobaczyć tam ludzi którzy okazali by im szacunek ,zrozumienia , a w tej instytucji oprócz wypaśonego gabinetu Pani Dyrektor i przestraszonych ludzi tam pracujących spotykają sie z poniżaniem ,upokorzeniem, i utrudnianiem i tak już trudnego życia. Pani Dyrektor Dejko łatwo jest upokarzać ludzi którym los nie sprzyja, niech się Pani ich nie boi oni noszą głowy nisko łatwo ich przydeptać . Co można sądzić o rajcach naszego powiatu którzy taką osobę powołali na stanowisko Dyrektora PCPR, należy sądzić , ze jesteście tacy sami jak ona lubicie błyszczeć kosztem innych.co tam dla Was osoby niepełnosprawne Wy jesteście dziećmi lepszego Boga . Pani Dyrektor bawi się za pieniądze przeznaczone dla kalek i dobrze się z tym czuje a Ci którzy jej biją brawo nie wiedzą że w każdym momoencie mogą stanąć w gabinecie bezdusznej i nadętej Pani Dyrektor-jako kaleka prosząc o pomoc na kolanach!!!!!!!!!!!!Panie Starosto Pan jest WIELKI !!! jak będzie Pan dalej tak postępować będzie Pan jeszcze większy.Szary lud jest z Panem i całym Zarządem Powiatu .Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...